Schneider Electric Zone Valves and Actuators VZ408C, PN16 DN20 KVS 2.5 - VZ408C-20BP07
Artikelnummer: 24085996 | Fabrikantnummer: VZ408C-20BP07 | EAN: 3606489661250
Het productnummer van de fabrikant is VZ408C-20BP07. Het EAN nummer is 3606489661250. Het interne artikelnummer is 24085996.
| Klasse |
Elektrisch bediende tweewegregelafsluiter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Zone Valves and Actuators
Toon alle producten in deze serie |
| Explosieveilig | Nee |
| Met eindcontacten | Nee |
| Hulpcontacten | Nee |
| Handbediening | Ja |
| Stuursignaal | Driepunts |
| Uitwendige buisdiameter alle aansluitingen | 20 mm |
| Instelbare standterugmelding | Nee |
| Instelbaar werkgebied | Nee |
| Standterugmelding | Geen |
| Aansluitingen | Knelring |
| Druktrap klasse flens | PN 16 |
| Lengte aansluiting 2 | 0 mm |
| Lengte aansluiting 1 | 0 mm |
| Druktrap klasse | PN 16 |
| Met koppeling aansluiting 1 | Nee |
| Met koppeling aansluiting 2 | Nee |
| Nom. diameter | 3/4" (20) |
| Nulspanningsterugloop | Geen |
| Grondkarakteristiek | Lineair |
| Kvs-waarde | 2.5 |
| Lekverlies van de kvs-waarde | 0.005 % |
| Omgevingstemperatuur | 5 - 95 °C |
| Werkende lengte aansluiting 1 | 0 mm |
| Werkende lengte aansluiting 2 | 0 mm |
| Max. drukverschil in geopende stand | 16 bar |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Messing ontzinkingsarm |
| Voedingsspanning | - V |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Schneider Electric ELSRVMTR MZ140-230T
Artikelnummer: 21180209
Fabrikantnummer: MZ140-230T
Schneider Electric ELSRVMTR MZ140-24T
Artikelnummer: 21178502
Fabrikantnummer: MZ140-24T
Schneider Electric ACTORBUSS MZ140-24M
Artikelnummer: 21301877
Fabrikantnummer: MZ140-24M
Schneider Electric Zone Valves and Actuators Acc, adapt. flat-conex VZ-DN20
Artikelnummer: 24081964
Fabrikantnummer: 9112081000
Schneider Electric Zone Valves and Actuators Acc, 22MM knelkoppeling (10ST)
Artikelnummer: 24081967
Fabrikantnummer: 9112083000
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 24085996
Fabrikantnummer: VZ408C-20BP07