Schwabe Installatieschakelaarprogramma's Verdeeldoos 230V/16a ip44 5-voudig met schakelaar en verlengka - 38609
Artikelnummer: 26693316 | Fabrikantnummer: 38609 | EAN: 4011160386091
Het productnummer van de fabrikant is 38609. Het EAN nummer is 4011160386091. Het interne artikelnummer is 26693316.
| Klasse |
Contactdooscombinatie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schwabe
Toon alle producten van Schwabe |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Nom. stroom | 16 A |
| Met aan/uitschakelaar | Ja |
| Lengte snoer | 1.5 m |
| Met deksel | Ja |
| Behuizingsvorm | Rechthoekig |
| Aderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Hoek stekkerstand gedraaid | 45° |
| Stekkerstand gedraaid | Ja |
| Max. aansluitvermogen | 3500 W |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 5 |
| Uitvoering netaansluiting | Hybridestekker CEE 7/7 (Type E/F) |
| Categorieën |
Stekermateriaal
Schakelmateriaal |
Schwabe
» Meer informatie over SchwabeArtikelnummer: 26693316
Fabrikantnummer: 38609
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.