Schwabe Verlichtingsarmaturen Solarline led lamp ip44 10W incl. zonnepaneel en bewegingsmeld - 46978
Artikelnummer: 22281109 | Fabrikantnummer: 46978 | EAN: 4011160469787
Het productnummer van de fabrikant is 46978. Het EAN nummer is 4011160469787. Het interne artikelnummer is 22281109.
| Klasse |
Bouwlamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schwabe
Toon alle producten van Schwabe |
| Serie |
Verlichtingsarmaturen
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Met contactdoos | Nee |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Aansluitwijze | Overig |
| Lengte aansluitkabel | 3 m |
| Met statiefhouder | Nee |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Kleurtemperatuur | 5000 - 5000 K |
| Max. systeemvermogen | 10 W |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 25000 h |
| Met wieltjes | Nee |
| Stroomvoorziening | Accu |
| Met bescherming | Nee |
| Met statief | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 550 - 550 lm |
| Categorieën | Gereedschap |
Schwabe
» Meer informatie over SchwabeArtikelnummer: 22281109
Fabrikantnummer: 46978