Sfera Audio/video oproepmodule met groothoek HD camera - BT351500
Artikelnummer: 24146481 | Fabrikantnummer: BT351500 | EAN: 8005543762714
Het productnummer van de fabrikant is BT351500. Het EAN nummer is 8005543762714. Het interne artikelnummer is 24146481.
| Klasse |
Drukknoppaneel deurcommunicatie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
BTicino
Toon alle producten van BTicino |
| Serie |
Sfera
Toon alle producten in deze serie |
| Slagvastheid | IK07 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Kleur | Overig |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Inbouwdiepte | 20 mm |
| Installatietechniek | Bussysteem |
| Aantal beltoetsen | 2 |
| Materiaal beltoetsen | Kunststof |
| Materiaal front | Overig |
| Frontplaat breedte | 115 mm |
| Frontplaat hoogte | 91 mm |
| Categorieën |
Deur video intercom
Coax en data |
Bticino
» Meer informatie over BticinoArtikelnummer: 24146481
Fabrikantnummer: BT351500