SG Artes Grafiet 3000K led up/down in/out - 641704
Artikelnummer: 23476741 | Fabrikantnummer: 641704 | EAN: 7021986417043
Het productnummer van de fabrikant is 641704. Het EAN nummer is 7021986417043. Het interne artikelnummer is 23476741.
Kleurtemperatuur
Artes grafiet 3000K LED up/down in/out
Artes is een fraai en decoratief armatuur voor wandmontage buitens- of binnenshuis. Vervaardigd van drukgegoten en gepoedercoat aluminium. Dimbaar met fase-afsnijdimmer. Eenvoudige installatie met montageachterplaat, snelklemmen en twee kabelingangen. Mogelijkheid tot individuele trapsgewijze aanpassing van de lichthoek/lichtverdeling naar boven en/of naar beneden. Up-/downlight kan desgewenst worden uitgeschakeld.
Verkrijgbaar in kleurtemperatuur 2700/3000/4000K en in de kleuren Corton, grafiet, wit en zwart.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van SG Specificaties| Klasse |
Plafond-/wandarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
SG
Toon alle producten van SG |
| Serie |
Artes
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Met schakelaar | Nee |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Dimbaar | Ja |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Lengte | 120 mm |
| Breedte | 120 mm |
| Hoogte/diepte | 110 mm |
| Lichtkleur | Wit |
| Rasteruitvoering | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Slagvastheid | IK10 |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Inbouwdiameter | 0 mm |
| Buitendiameter | 0 mm |
| Inbouwhoogte/diepte | 0 mm |
| Inbouwlengte | 0 mm |
| Materiaal afdekking | Kunststof transparant |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Lamphouder | Overig |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | 0 lm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Oppervlaktebescherming behuizing | Overig |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Geschikt voor lampvermogen | 8 - 8 W |
| Max. systeemvermogen | 8 W |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Lichtverdeler | Overig |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Vermogensfactor | 0.95 |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | Geen |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Met aansluitsnoer en stekker | Nee |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 25 - 25 °C |
| Geleiderdoorsnede | 1 mm² |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 0 h |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 150 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 150 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 2 |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Voldoet aan min. EIA levensduurcriterium L90 (bij 50.000 uur bij tq = 25°C) | Nee |
| Flikkerende waarde Pst LM | 0.07 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Stralingshoek | 41-80° - Breedstralend |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | Overig |
| Balvastheid volgens DIN 18032-3 | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 340 - 340 lm |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 43 - 43 lm/W |
| Maximaal aantal armaturen per zekeringautomaat C10 (MCB) | 90 |
| Nom. spanning | - V |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Nom. stroom | - mA |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lengte snoer | mm |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | 0.32 |
| Categorieën |
Opbouw
Armaturen |
Artes Wit 520LM 2700K ra>80 fase afsnijding
Artikelnummer: 23476735
Fabrikantnummer: 641700
Artes Wit 520LM 3000K ra>80 fase afsnijding
Artikelnummer: 23476736
Fabrikantnummer: 641701
Artes Grafiet 380LM 2700K ra>80 fase afsnijding
Artikelnummer: 23476737
Fabrikantnummer: 641703
Artes Grafiet 360LM 4000K ra>80 fase afsnijding
Artikelnummer: 23476738
Fabrikantnummer: 641705
Artes Zwart 380LM 2700K ra>80 fase afsnijding
Artikelnummer: 23476739
Fabrikantnummer: 641706
Artes Zwart 410LM 4000K ra>80 fase afsnijding
Artikelnummer: 23476740
Fabrikantnummer: 641708
Artes Wit 500LM 4000K ra>80 fase afsnijding
Artikelnummer: 23476742
Fabrikantnummer: 641702
Artes Zwart 380LM 3000K ra>80 fase afsnijding
Artikelnummer: 23476743
Fabrikantnummer: 641707
SG Lighting
SG Lighting is van oorsprong een Noors bedrijf opgericht in 1990. Inmiddels is SG Lighting aanwezig en populair bij architecten, lichtadviseurs, ontwerpers en elektrotechnische installateurs in 25 landen. Het streven is om volgens de hoogste kwaliteitsstandaarden armaturen voor zowel binnen als buiten te ontwerpen en te produceren. Door hoge kwaliteitseisen te stellen aan de materialen zijn ze bestand tegen de tand des tijds. SG Lighting slaagt erin dit te verwezenlijken tegen een optimale prijs- kwaliteitsverhouding.
SG Lighting is sterk in het combineren van functie en vorm en ontwikkelt hoogwaardige armaturen met de grootst mogelijke aandacht voor elk detail. Een robuust en hoogwaardig ontwerp zorgt voor een lange levensduur.
» Meer informatie over SG Lighting