SG LED E27 E27 E27 filament 545LM 2700K ra>80 - 830912
Artikelnummer: 26704140 | Fabrikantnummer: 830912 | EAN: 7021988309124
Het productnummer van de fabrikant is 830912. Het EAN nummer is 7021988309124. Het interne artikelnummer is 26704140.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
SG
Toon alle producten van SG |
| Serie |
LED E27
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Dimbaar | Ja |
| Lengte | 110 mm |
| Kleur | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Voet | E27 |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 4 kWh |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Lampvorm | Peer |
| Diameter | 60 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 136 lm/W |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Filament lamp | Ja |
| Min. aantal schakelcycli | 100000 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Lampaanduiding | Overig |
| Lampvermogen | 4 - 4 W |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Lichtstroom | 545 - 545 lm |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 545 lm |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | D |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Nom. stroom | - mA |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Vermogensfactor | |
| Lichtsterkte | cd |
| Stralingshoek | - ° |
| Categorieën |
E27 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
SG Lighting
SG Lighting is van oorsprong een Noors bedrijf opgericht in 1990. Inmiddels is SG Lighting aanwezig en populair bij architecten, lichtadviseurs, ontwerpers en elektrotechnische installateurs in 25 landen. Het streven is om volgens de hoogste kwaliteitsstandaarden armaturen voor zowel binnen als buiten te ontwerpen en te produceren. Door hoge kwaliteitseisen te stellen aan de materialen zijn ze bestand tegen de tand des tijds. SG Lighting slaagt erin dit te verwezenlijken tegen een optimale prijs- kwaliteitsverhouding.
SG Lighting is sterk in het combineren van functie en vorm en ontwikkelt hoogwaardige armaturen met de grootst mogelijke aandacht voor elk detail. Een robuust en hoogwaardig ontwerp zorgt voor een lange levensduur.
» Meer informatie over SG Lighting