SG LED GU10 Gu10 Zilver 480LM 4000K ra>80 - 830982
Artikelnummer: 26704143 | Fabrikantnummer: 830982 | EAN: 7021988309827
Het productnummer van de fabrikant is 830982. Het EAN nummer is 7021988309827. Het interne artikelnummer is 26704143.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
SG
Toon alle producten van SG |
| Serie |
LED GU10
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Kleur | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Lengte | 58 mm |
| Diameter | 50 mm |
| Lampvorm | Reflector |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Voet | GU10 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 25000 h |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Gematteerd |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Filament lamp | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lampaanduiding | Overig |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM4 |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Lampvermogen | 6.2 - 6.2 W |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Lichtstroom | 0 - 500 lm |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Nom. stroom | - mA |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Vermogensfactor | |
| Lichtsterkte | cd |
| Stralingshoek | - ° |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | lm |
| Min. aantal schakelcycli | |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 6.2 kWh |
| Specifieke lichtstroom lamp | 480 lm/W |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
SG Lighting
SG Lighting is van oorsprong een Noors bedrijf opgericht in 1990. Inmiddels is SG Lighting aanwezig en populair bij architecten, lichtadviseurs, ontwerpers en elektrotechnische installateurs in 25 landen. Het streven is om volgens de hoogste kwaliteitsstandaarden armaturen voor zowel binnen als buiten te ontwerpen en te produceren. Door hoge kwaliteitseisen te stellen aan de materialen zijn ze bestand tegen de tand des tijds. SG Lighting slaagt erin dit te verwezenlijken tegen een optimale prijs- kwaliteitsverhouding.
SG Lighting is sterk in het combineren van functie en vorm en ontwikkelt hoogwaardige armaturen met de grootst mogelijke aandacht voor elk detail. Een robuust en hoogwaardig ontwerp zorgt voor een lange levensduur.
» Meer informatie over SG Lighting