SG LEDstar Slim Ledstar Slim zwart 250LM 3000K ra>90 - 912143
Artikelnummer: 23747351 | Fabrikantnummer: 912143 | EAN: 7021989121435
Het productnummer van de fabrikant is 912143. Het EAN nummer is 7021989121435. Het interne artikelnummer is 23747351.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Downlight/Spot/schijnwerper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
SG
Toon alle producten van SG |
| Serie |
LEDstar Slim
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Dimbaar | Ja |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Slagvastheid | IK00 |
| Geschikt voor inbouwmontage | Ja |
| Geschikt voor opbouwmontage | Nee |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Reflector | Geen |
| Breedte | 65 mm |
| Materiaal afdekking | Kunststof opaal |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Hoogte/diepte | 13 mm |
| Geschikt voor truss montage | Nee |
| Geschikt voor stroomrailmontage | Nee |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | Nee |
| Lamphouder | Overig |
| Spanningstype | DC |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Voorschakelapparaat | LED regeling spanningsgestuurd |
| Verstelbaarheid | Niet verstelbaar |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Buitendiameter | 65 mm |
| Geschikt voor klemmontage | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Lengte | 65 mm |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | 0 lm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Kleur reflector | Zilver |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Oppervlak geborsteld | Ja |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Nom. spanning | 24 - 24 V |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Lichtverdeler | Overig |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | Nee |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 50000 h |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | Geen |
| Vermogensfactor | 0.8 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 25 - 25 °C |
| Geleiderdoorsnede | 1 mm² |
| Max. systeemvermogen | 3.2 W |
| Geschikt voor lampvermogen | 3.2 - 3.2 W |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 0.5 - 2.5 mm² |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Inbouwdiameter | 0 - 0 mm |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | III |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 30 minuten | Nee |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 60 minuten | Nee |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 90 minuten | Nee |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Stroomverbruik in noodmodus | 0 W |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | Overig |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 78 - 78 lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 250 - 250 lm |
| Stralingshoek | >80° - Extreem breedstralend |
| Inbouwbreedte | 55 - 55 mm |
| Nom. stroom | - mA |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Flikkerende waarde Pst LM | |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | |
| Lichtsterkte | - cd |
| Inbouwlengte | 55 - 55 mm |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 0 % |
| Inbouwhoogte | 11 - 11 mm |
| Categorieën |
Led downlighters
Downlighter Armaturen |
SG Lighting
SG Lighting is van oorsprong een Noors bedrijf opgericht in 1990. Inmiddels is SG Lighting aanwezig en populair bij architecten, lichtadviseurs, ontwerpers en elektrotechnische installateurs in 25 landen. Het streven is om volgens de hoogste kwaliteitsstandaarden armaturen voor zowel binnen als buiten te ontwerpen en te produceren. Door hoge kwaliteitseisen te stellen aan de materialen zijn ze bestand tegen de tand des tijds. SG Lighting slaagt erin dit te verwezenlijken tegen een optimale prijs- kwaliteitsverhouding.
SG Lighting is sterk in het combineren van functie en vorm en ontwikkelt hoogwaardige armaturen met de grootst mogelijke aandacht voor elk detail. Een robuust en hoogwaardig ontwerp zorgt voor een lange levensduur.
» Meer informatie over SG LightingArtikelnummer: 23747351
Fabrikantnummer: 912143