SG Lighting wax accessoires straat/pleinverlichting overig - 8249044078
Artikelnummer: 22824719 | Fabrikantnummer: 8249044078 | EAN: 5703821172851
Het productnummer van de fabrikant is 8249044078. Het EAN nummer is 5703821172851. Het interne artikelnummer is 22824719.
Wax Grey Visor
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
SG
Toon alle producten van SG |
| Serie |
Wax
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Aluminium |
| Hoogte | 110 mm |
| Lengte | 179 mm |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Diameter | 0 mm |
| Breedte | 179 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Afdekking |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Categorieën | Armaturen |
SG Lighting
SG Lighting is van oorsprong een Noors bedrijf opgericht in 1990. Inmiddels is SG Lighting aanwezig en populair bij architecten, lichtadviseurs, ontwerpers en elektrotechnische installateurs in 25 landen. Het streven is om volgens de hoogste kwaliteitsstandaarden armaturen voor zowel binnen als buiten te ontwerpen en te produceren. Door hoge kwaliteitseisen te stellen aan de materialen zijn ze bestand tegen de tand des tijds. SG Lighting slaagt erin dit te verwezenlijken tegen een optimale prijs- kwaliteitsverhouding.
SG Lighting is sterk in het combineren van functie en vorm en ontwikkelt hoogwaardige armaturen met de grootst mogelijke aandacht voor elk detail. Een robuust en hoogwaardig ontwerp zorgt voor een lange levensduur.
» Meer informatie over SG LightingArtikelnummer: 22824719
Fabrikantnummer: 8249044078