SG Montageplaat voor betonfundering Montageplaat Voor betonfundering - 623984
Artikelnummer: 26704028 | Fabrikantnummer: 623984 | EAN: 7021986239843
Het productnummer van de fabrikant is 623984. Het EAN nummer is 7021986239843. Het interne artikelnummer is 26704028.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
SG
Toon alle producten van SG |
| Serie |
Montageplaat voor betonfundering
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Lengte | 200 mm |
| Breedte | 200 mm |
| Kleur | Zilver |
| Transparant | Nee |
| Diameter | 0 mm |
| Hoogte | 8 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Bevestigingsset |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Categorieën | Armaturen |
SG Lighting
SG Lighting is van oorsprong een Noors bedrijf opgericht in 1990. Inmiddels is SG Lighting aanwezig en populair bij architecten, lichtadviseurs, ontwerpers en elektrotechnische installateurs in 25 landen. Het streven is om volgens de hoogste kwaliteitsstandaarden armaturen voor zowel binnen als buiten te ontwerpen en te produceren. Door hoge kwaliteitseisen te stellen aan de materialen zijn ze bestand tegen de tand des tijds. SG Lighting slaagt erin dit te verwezenlijken tegen een optimale prijs- kwaliteitsverhouding.
SG Lighting is sterk in het combineren van functie en vorm en ontwikkelt hoogwaardige armaturen met de grootst mogelijke aandacht voor elk detail. Een robuust en hoogwaardig ontwerp zorgt voor een lange levensduur.
» Meer informatie over SG LightingArtikelnummer: 26704028
Fabrikantnummer: 623984