SG Nano Tilt wit in/out 2700K - 907016
Artikelnummer: 24108555 | Fabrikantnummer: 907016 | EAN: 7021989070160
Het productnummer van de fabrikant is 907016. Het EAN nummer is 7021989070160. Het interne artikelnummer is 24108555.
Kleurtemperatuur
Nano Tilt Wit In/out 2700K
Compacte downlighters voor veranda’s, kasten en meubels voor een prachtig lichtaccent. De Nano is verkrijgbaar met een 15° of 36° lichtbundel. De Nano Tilt is richtbaar en enkel verkrijgbaar met een 36° lichtbundel.Nano en Nano Tilt worden zonder driver geleverd. Nanodriver (optioneel) met max. 9W 1-10V / Impuls DIM, max 17W Faseafsnijding / Impuls DIM of max 4, 2W Faseafsnijding.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van SG Specificaties| Klasse |
Downlight/Spot/schijnwerper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
SG
Toon alle producten van SG |
| Serie |
Nano Tilt
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Lamphouder | Geen |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Slagvastheid | IK00 |
| Geschikt voor inbouwmontage | Ja |
| Geschikt voor opbouwmontage | Nee |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Reflector | Hoogglans |
| Materiaal afdekking | Kunststof opaal |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Buitendiameter | 50 mm |
| Geschikt voor truss montage | Nee |
| Geschikt voor stroomrailmontage | Nee |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | Nee |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Spanningstype | DC |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Verstelbaarheid | Zwenkbaar |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | 48 mm |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | 0 lm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Oppervlak geborsteld | Ja |
| Vermogensfactor | 0 |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Geschikt voor lampvermogen | 4 - 4 W |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Lichtverdeler | Overig |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | Nee |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 50000 h |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | Geen |
| Max. systeemvermogen | 4 W |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Hoogte/diepte | 29 mm |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 25 - 25 °C |
| Geleiderdoorsnede | 1 mm² |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Nom. spanning | 10 - 10 V |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 0.5 - 2.5 mm² |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | 20.5 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Kleur reflector | Overig |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | III |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 30 minuten | Nee |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 60 minuten | Nee |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 90 minuten | Nee |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Stralingshoek | 21-40° - Mediumstralend |
| Stroomverbruik in noodmodus | 0 W |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 60 - 60 lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 240 - 240 lm |
| Nom. stroom | - mA |
| Inbouwhoogte | - mm |
| Inbouwbreedte | - mm |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Flikkerende waarde Pst LM | |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | |
| Inbouwdiameter | - mm |
| Lichtsterkte | - cd |
| Inbouwlengte | - mm |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 0 % |
| Categorieën |
Led downlighters
Downlighter Armaturen |
SG Lighting nano driver DC 17W 350ma dimbaar
Artikelnummer: 22681243
Fabrikantnummer: 820091
SG Lighting nano driver 4,2W 350 ma wit
Artikelnummer: 22682377
Fabrikantnummer: 820078
Nano Tilt wit 67MM rehabring
Artikelnummer: 23476544
Fabrikantnummer: 009228
Nano Tilt wit in/out 270LM 4000K ra>90 driver 350ma apart te bestellen
Artikelnummer: 24108556
Fabrikantnummer: 907018
Nano Tilt zwart in/out 240LM 3000K ra>90 driver 350ma apart te bestell
Artikelnummer: 24108557
Fabrikantnummer: 907020
Nano Tilt zwart in/out 240LM 2700K ra>90 driver 350ma apart te bestell
Artikelnummer: 24108558
Fabrikantnummer: 907019
Nano Tilt wit in/out 240LM 3000K ra>90 driver 350ma apart te bestellen
Artikelnummer: 24108559
Fabrikantnummer: 907017
SG Lighting
SG Lighting is van oorsprong een Noors bedrijf opgericht in 1990. Inmiddels is SG Lighting aanwezig en populair bij architecten, lichtadviseurs, ontwerpers en elektrotechnische installateurs in 25 landen. Het streven is om volgens de hoogste kwaliteitsstandaarden armaturen voor zowel binnen als buiten te ontwerpen en te produceren. Door hoge kwaliteitseisen te stellen aan de materialen zijn ze bestand tegen de tand des tijds. SG Lighting slaagt erin dit te verwezenlijken tegen een optimale prijs- kwaliteitsverhouding.
SG Lighting is sterk in het combineren van functie en vorm en ontwikkelt hoogwaardige armaturen met de grootst mogelijke aandacht voor elk detail. Een robuust en hoogwaardig ontwerp zorgt voor een lange levensduur.
» Meer informatie over SG Lighting