SG Prelude Led mat wit 16W 3000K - 111345
Artikelnummer: 22824115 | Fabrikantnummer: 111345 | EAN: 7021981113452
Het productnummer van de fabrikant is 111345. Het EAN nummer is 7021981113452. Het interne artikelnummer is 22824115.
Kleurtemperatuur
Binnen, LED indoor wand, opbouw, mat wit, 16W, 3000K. Dimbaar fase afsnijding. Materiaal: Aluminium, acrylaat. Klasse I, IP44, IK05, RA>90, SDCM 3, 1060 lm
Design: Hallvard Jakobsen
Spiegelarmatuur met en zonder wandcontactdoos achter klapdeksel. Armatuur van metaal en aluminium en afscherming van polycarbonaat. Zowel zichtbare als verborgen installatie zijn mogelijk, flexibele toegang tot de kabels, klemmontage met mogelijkheid tot verdere bedrading. IP44 bij horizontale montage en IP20 bij verticale montage.
| Klasse |
Plafond-/wandarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
SG
Toon alle producten van SG |
| Serie |
Prelude
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Met schakelaar | Nee |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Dimbaar | Ja |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Geschikt voor opbouwmontage | Nee |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Rasteruitvoering | Overig |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Slagvastheid | IK05 |
| Materiaal afdekking | Kunststof opaal |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Inbouwdiameter | 0 mm |
| Buitendiameter | 0 mm |
| Inbouwhoogte/diepte | 0 mm |
| Inbouwlengte | 0 mm |
| Hoogte/diepte | 80 mm |
| Breedte | 70 mm |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Lamphouder | Overig |
| Lengte | 510 mm |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | 0 lm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP44 |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Oppervlaktebescherming behuizing | Overig |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Geschikt voor lampvermogen | 11 - 11 W |
| Max. systeemvermogen | 11 W |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Lichtverdeler | Overig |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | Geen |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Met aansluitsnoer en stekker | Nee |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 3 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 25 - 25 °C |
| Geleiderdoorsnede | 1 mm² |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 0 h |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 37 |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 90 % |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 46 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | 23.3 |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | D |
| Voldoet aan min. EIA levensduurcriterium L90 (bij 50.000 uur bij tq = 25°C) | Ja |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Stralingshoek | 41-80° - Breedstralend |
| Stroomverbruik in noodmodus | 0 W |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | IP44 |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Overig |
| Balvastheid volgens DIN 18032-3 | Nee |
| Maximaal aantal armaturen per zekeringautomaat C10 (MCB) | 29 |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Nom. stroom | - mA |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Flikkerende waarde Pst LM | |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lengte snoer | mm |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 99 - 99 lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 1090 - 1090 lm |
| Categorieën | Armaturen |
Eaton Zijwanden BP-O MSW verdeler wit set van 2
Artikelnummer: 20493785
Fabrikantnummer: 111348
SG Prelude Led mat wit 16W 3000K
Artikelnummer: 22824115
Fabrikantnummer: 111345
SG Lighting prelude armatuur led 3000K 16W 1060LM 630MM ip44
Artikelnummer: 22824116
Fabrikantnummer: 111346
SG Lighting
SG Lighting is van oorsprong een Noors bedrijf opgericht in 1990. Inmiddels is SG Lighting aanwezig en populair bij architecten, lichtadviseurs, ontwerpers en elektrotechnische installateurs in 25 landen. Het streven is om volgens de hoogste kwaliteitsstandaarden armaturen voor zowel binnen als buiten te ontwerpen en te produceren. Door hoge kwaliteitseisen te stellen aan de materialen zijn ze bestand tegen de tand des tijds. SG Lighting slaagt erin dit te verwezenlijken tegen een optimale prijs- kwaliteitsverhouding.
SG Lighting is sterk in het combineren van functie en vorm en ontwikkelt hoogwaardige armaturen met de grootst mogelijke aandacht voor elk detail. Een robuust en hoogwaardig ontwerp zorgt voor een lange levensduur.
» Meer informatie over SG Lighting