Prelude Square zwart 1370LM 2000-4000K ra>80 TW leddim - 111395
Artikelnummer: 23746899 | Fabrikantnummer: 111395 | EAN: 7021981113957
Het productnummer van de fabrikant is 111395. Het EAN nummer is 7021981113957. Het interne artikelnummer is 23746899.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Plafond-/wandarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
SG
Toon alle producten van SG |
| Serie |
Prelude Square
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Met schakelaar | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Dimbaar | Ja |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Rasteruitvoering | Overig |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Slagvastheid | IK05 |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Inbouwdiameter | 0 mm |
| Buitendiameter | 0 mm |
| Inbouwhoogte/diepte | 0 mm |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Inbouwlengte | 0 mm |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Lamphouder | Overig |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Hoogte/diepte | 62 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Breedte | 59 mm |
| Aansluitwijze | Overig |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | 0 lm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP44 |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Oppervlaktebescherming behuizing | Overig |
| Lengte | 519 mm |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Geschikt voor lampvermogen | 12 - 12 W |
| Max. systeemvermogen | 12 W |
| Kleurtemperatuur | 2000 - 4000 K |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Lichtverdeler | Overig |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | Geen |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Met aansluitsnoer en stekker | Nee |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Materiaal afdekking | Kunststof mat/gesatineerd |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 25 - 25 °C |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 0 h |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Voldoet aan min. EIA levensduurcriterium L90 (bij 50.000 uur bij tq = 25°C) | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 118 |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | C |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 118 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Stroomverbruik in noodmodus | 0 W |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | IP44 |
| Bewegingssensor/aanwezigheidsdetector technologie | Overig |
| Balvastheid volgens DIN 18032-3 | Nee |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 115 - 115 lm/W |
| Aantal polen | |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Nom. stroom | - mA |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Flikkerende waarde Pst LM | |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Vermogensfactor | |
| Maximaal aantal armaturen per zekeringautomaat C10 (MCB) | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lengte snoer | mm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 1375 - 1375 lm |
| Categorieën |
Opbouw
Armaturen |
SG Lighting
SG Lighting is van oorsprong een Noors bedrijf opgericht in 1990. Inmiddels is SG Lighting aanwezig en populair bij architecten, lichtadviseurs, ontwerpers en elektrotechnische installateurs in 25 landen. Het streven is om volgens de hoogste kwaliteitsstandaarden armaturen voor zowel binnen als buiten te ontwerpen en te produceren. Door hoge kwaliteitseisen te stellen aan de materialen zijn ze bestand tegen de tand des tijds. SG Lighting slaagt erin dit te verwezenlijken tegen een optimale prijs- kwaliteitsverhouding.
SG Lighting is sterk in het combineren van functie en vorm en ontwikkelt hoogwaardige armaturen met de grootst mogelijke aandacht voor elk detail. Een robuust en hoogwaardig ontwerp zorgt voor een lange levensduur.
» Meer informatie over SG LightingArtikelnummer: 23746899
Fabrikantnummer: 111395