SG Rax ECO 150 Rax Eco 150 wit 3000/4000K ra>80 dali-2 - 212586
Artikelnummer: 26703627 | Fabrikantnummer: 212586 | EAN: 7021982125867
Het productnummer van de fabrikant is 212586. Het EAN nummer is 7021982125867. Het interne artikelnummer is 26703627.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Downlight/Spot/schijnwerper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
SG
Toon alle producten van SG |
| Serie |
Rax ECO 150
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Lamphouder | Geen |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Reflector | Mat |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Slagvastheid | IK00 |
| Geschikt voor inbouwmontage | Ja |
| Geschikt voor opbouwmontage | Nee |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Breedte | 0 mm |
| Lengte | 0 mm |
| Hoogte/diepte | 83 mm |
| Geschikt voor truss montage | Nee |
| Geschikt voor stroomrailmontage | Nee |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | Nee |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Materiaal afdekking | Overig |
| Voorschakelapparaat | LED regeling spanningsgestuurd |
| Verstelbaarheid | Niet verstelbaar |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aansluitwijze | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Buitendiameter | 166 mm |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | 0 lm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | Overig |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Oppervlak geborsteld | Ja |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 4000 K |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | Nee |
| Lichtverdeler | Reflector |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Max. systeemvermogen | 16 W |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | Geen |
| Geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 0 h |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Vermogensfactor | 100 |
| Lichtstroom regelbaar | Standen |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 80 % |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Inbouwdiameter | 200 - 200 mm |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 150 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 150 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Standen |
| Kleur reflector | Wit |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 30 minuten | Nee |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 60 minuten | Nee |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 90 minuten | Nee |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Stralingshoek | 41-80° - Breedstralend |
| Stroomverbruik in noodmodus | 0 W |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | IP20 |
| Aantal polen | |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Nom. stroom | - mA |
| Inbouwhoogte | - mm |
| Inbouwbreedte | - mm |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | - °C |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Flikkerende waarde Pst LM | |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | |
| Lichtsterkte | - cd |
| Inbouwlengte | - mm |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 0 % |
| Geschikt voor lampvermogen | 0 - 16 W |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 53 - 118 lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 850 - 1880 lm |
| Categorieën | Armaturen |
SG Lighting
SG Lighting is van oorsprong een Noors bedrijf opgericht in 1990. Inmiddels is SG Lighting aanwezig en populair bij architecten, lichtadviseurs, ontwerpers en elektrotechnische installateurs in 25 landen. Het streven is om volgens de hoogste kwaliteitsstandaarden armaturen voor zowel binnen als buiten te ontwerpen en te produceren. Door hoge kwaliteitseisen te stellen aan de materialen zijn ze bestand tegen de tand des tijds. SG Lighting slaagt erin dit te verwezenlijken tegen een optimale prijs- kwaliteitsverhouding.
SG Lighting is sterk in het combineren van functie en vorm en ontwikkelt hoogwaardige armaturen met de grootst mogelijke aandacht voor elk detail. Een robuust en hoogwaardig ontwerp zorgt voor een lange levensduur.
» Meer informatie over SG LightingArtikelnummer: 26703627
Fabrikantnummer: 212586