SG Sector Pro 3-Fasen Sector Pro 3-fasen zwart 10320LM 3000K ra>80 dali-2 - 8246096414
Artikelnummer: 23747308 | Fabrikantnummer: 8246096414 | EAN: 5703821181891
Het productnummer van de fabrikant is 8246096414. Het EAN nummer is 5703821181891. Het interne artikelnummer is 23747308.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Plafond-/wandarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
SG
Toon alle producten van SG |
| Serie |
Sector Pro 3-Fasen
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Met schakelaar | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Geschikt voor opbouwmontage | Nee |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Rasteruitvoering | Overig |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Inbouwdiameter | 0 mm |
| Buitendiameter | 0 mm |
| Inbouwhoogte/diepte | 0 mm |
| Inbouwlengte | 0 mm |
| Hoogte/diepte | 145 mm |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Lamphouder | Overig |
| Materiaal afdekking | Overig |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Lichtverdeling | Dubbel asymmetrisch |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 5 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Breedte | 64 mm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Oppervlaktebescherming behuizing | Overig |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Dali | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Lichtverdeler | Overig |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | Geen |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Max. systeemvermogen | 69 W |
| Met aansluitsnoer en stekker | Nee |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Geleiderdoorsnede | 0 mm² |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 25 - 25 °C |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 0 h |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Geschikt voor lampvermogen | 69 - 69 W |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lengte | 1156 mm |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Ja |
| Vermogensfactor | 100 |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 80 % |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 24 |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Flikkerende waarde Pst LM | 0 |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | 26.1 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 41 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Voldoet aan min. EIA levensduurcriterium L90 (bij 50.000 uur bij tq = 25°C) | Nee |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | 0.01 |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | B |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 150 - 150 lm/W |
| Stralingshoek | 41-80° - Breedstralend |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | IP20 |
| Balvastheid volgens DIN 18032-3 | Nee |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | lm |
| Nom. stroom | - mA |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Maximaal aantal armaturen per zekeringautomaat C10 (MCB) | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lengte snoer | mm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 10320 - 10320 lm |
| Categorieën | Armaturen |
SG Lighting
SG Lighting is van oorsprong een Noors bedrijf opgericht in 1990. Inmiddels is SG Lighting aanwezig en populair bij architecten, lichtadviseurs, ontwerpers en elektrotechnische installateurs in 25 landen. Het streven is om volgens de hoogste kwaliteitsstandaarden armaturen voor zowel binnen als buiten te ontwerpen en te produceren. Door hoge kwaliteitseisen te stellen aan de materialen zijn ze bestand tegen de tand des tijds. SG Lighting slaagt erin dit te verwezenlijken tegen een optimale prijs- kwaliteitsverhouding.
SG Lighting is sterk in het combineren van functie en vorm en ontwikkelt hoogwaardige armaturen met de grootst mogelijke aandacht voor elk detail. Een robuust en hoogwaardig ontwerp zorgt voor een lange levensduur.
» Meer informatie over SG LightingArtikelnummer: 23747308
Fabrikantnummer: 8246096414