Sense Wit 190 isosafe 700LM 4000K ra>80 dali-2 / push dim - 212268
Artikelnummer: 23746928 | Fabrikantnummer: 212268 | EAN: 7021982122682
Het productnummer van de fabrikant is 212268. Het EAN nummer is 7021982122682. Het interne artikelnummer is 23746928.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Downlight/Spot/schijnwerper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
SG
Toon alle producten van SG |
| Serie |
Sense
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Lichtuittrede | Direct |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Dimbaar | Ja |
| Geschikt voor inbouwmontage | Ja |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Slagvastheid | IK08 |
| Lichtkleur | Wit |
| Materiaal afdekking | Glas opaal |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Breedte | 190 mm |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Geschikt voor truss montage | Nee |
| Geschikt voor stroomrailmontage | Nee |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | Nee |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Lamphouder | Overig |
| Lengte | 190 mm |
| Buitendiameter | 190 mm |
| Reflector | Overig |
| Verstelbaarheid | Niet verstelbaar |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Hoogte/diepte | 25 mm |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | 0 lm |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP54 |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Oppervlak geborsteld | Ja |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Geschikt voor lampvermogen | 6.5 - 6.5 W |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Dali | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Lichtverdeler | Overig |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | Geen |
| Dimbaar Touch and Dim | Ja |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Max. systeemvermogen | 6.5 W |
| Geleiderdoorsnede | 1 mm² |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 0 - 25 °C |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 0 h |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 0.5 - 2.5 mm² |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Ja |
| Vermogensfactor | 100 |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 130 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 130 |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 80 % |
| Inbouwdiameter | 170 - 170 mm |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | C |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 30 minuten | Nee |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 60 minuten | Nee |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 90 minuten | Nee |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 700 - 700 lm |
| Stroomverbruik in noodmodus | 0 W |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | IP20 |
| Stralingshoek | >80° - Extreem breedstralend |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 108 - 108 lm/W |
| Nom. stroom | - mA |
| Inbouwhoogte | - mm |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Flikkerende waarde Pst LM | |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | |
| Lichtsterkte | - cd |
| Inbouwbreedte | 170 - 170 mm |
| Inbouwlengte | 170 - 170 mm |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 0 % |
| Categorieën |
Led downlighters
Downlighter Armaturen |
SG Lighting
SG Lighting is van oorsprong een Noors bedrijf opgericht in 1990. Inmiddels is SG Lighting aanwezig en populair bij architecten, lichtadviseurs, ontwerpers en elektrotechnische installateurs in 25 landen. Het streven is om volgens de hoogste kwaliteitsstandaarden armaturen voor zowel binnen als buiten te ontwerpen en te produceren. Door hoge kwaliteitseisen te stellen aan de materialen zijn ze bestand tegen de tand des tijds. SG Lighting slaagt erin dit te verwezenlijken tegen een optimale prijs- kwaliteitsverhouding.
SG Lighting is sterk in het combineren van functie en vorm en ontwikkelt hoogwaardige armaturen met de grootst mogelijke aandacht voor elk detail. Een robuust en hoogwaardig ontwerp zorgt voor een lange levensduur.
» Meer informatie over SG LightingArtikelnummer: 23746928
Fabrikantnummer: 212268