SG Sensor Dim Box Sensor Dim box wit 200va - 820489
Artikelnummer: 24108518 | Fabrikantnummer: 820489 | EAN: 7021988204894
Het productnummer van de fabrikant is 820489. Het EAN nummer is 7021988204894. Het interne artikelnummer is 24108518.
| Klasse |
Bewegingsschakelaar compleet
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
SG
Toon alle producten van SG |
| Serie |
Sensor Dim Box
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Slagvastheid | IK00 |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Inbouwlengte | 0 mm |
| Breedte | 75 mm |
| Kleur | Wit |
| Inbouwdiepte | 0 mm |
| Met aansluitkabel | Nee |
| Montagewijze | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Hoogte | 34 mm |
| Inbouwdiameter | 83 mm |
| Transparant | Nee |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9003 |
| Diameter | 0 mm |
| Met afstandsbediening | Nee |
| HVAC-aansturing | Nee |
| Vrije dierzone | Nee |
| Diameter reikwijdte op vloer | 6 m |
| Bediening op afstand | Nee |
| Met signaaleenheid | Nee |
| Geschikt voor draadloos | Nee |
| Aanspreekgevoeligheid instelbaar | Ja |
| Ingang voor nevenunit | Nee |
| Aanspreekhelderheid instelbaar | Ja |
| Onderkruipbeveiliging | Nee |
| Overbruggingsschakelaar | Nee |
| Stuurstroom | 0 mA |
| Aantal schakelzones | 1 |
| Min. nalooptijd | 5 s |
| Koppelbaar aan netwerk | Ja |
| Zelfleerfunctie voor aanspreekhelderheid | Ja |
| C-Belasting | Ja |
| Max. reikwijdte zijwaarts | 6 m |
| Dimfunctie met dimmerbasiselement | Ja |
| Constantlichtregeling | Ja |
| Inschakelvertraging | 0 s |
| Max. reikwijdte frontaal | 6 m |
| Max. nalooptijd | 10 min |
| Uitschakelvertraging | 600 s |
| Max. inschakelstroom | 200 A |
| Diepte | 220 mm |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Met alarmfunctie | Nee |
| Gedwongen uitschakeling | Nee |
| Gedwongen inschakeling | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 0 mm |
| Max. presentiebereik | 36 m² |
| Scanhoek | 60 ° |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Model | Overig |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Trappenhuiscontroller | Nee |
| Achtergrondcontrole | Nee |
| Met akoestische sensor | Nee |
| Max. schakelvermogen | 160 W |
| Max. schakelvermogen LED | 160 W |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Plafondinbouwmontage zonder installatiedoos | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Aanspreekhelderheid | 20 - 150 lx |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 33 - 60 ° |
| Optimale montagehoogte | 4.5 m |
| Zwenkbereik sensor, horizontaal | 33 - 120 ° |
| Zwenkbereik sensor, verticaal | 33 - 120 ° |
| Omgevingstemperatuur | - °C |
| Lengte aansluitkabel | 50000 mm |
| Min. aanloopstroom | 0.015 A |
| Categorieën |
Bewegingsmelder
Armaturen |
SG Lighting
SG Lighting is van oorsprong een Noors bedrijf opgericht in 1990. Inmiddels is SG Lighting aanwezig en populair bij architecten, lichtadviseurs, ontwerpers en elektrotechnische installateurs in 25 landen. Het streven is om volgens de hoogste kwaliteitsstandaarden armaturen voor zowel binnen als buiten te ontwerpen en te produceren. Door hoge kwaliteitseisen te stellen aan de materialen zijn ze bestand tegen de tand des tijds. SG Lighting slaagt erin dit te verwezenlijken tegen een optimale prijs- kwaliteitsverhouding.
SG Lighting is sterk in het combineren van functie en vorm en ontwikkelt hoogwaardige armaturen met de grootst mogelijke aandacht voor elk detail. Een robuust en hoogwaardig ontwerp zorgt voor een lange levensduur.
» Meer informatie over SG Lighting