SG Stripline 230V Outdoor Stripline 230V outdoor 1,8M diffuser - 391496
Artikelnummer: 26703861 | Fabrikantnummer: 391496 | EAN: 7021983914965
Het productnummer van de fabrikant is 391496. Het EAN nummer is 7021983914965. Het interne artikelnummer is 26703861.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
SG
Toon alle producten van SG |
| Serie |
Stripline 230V Outdoor
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 25 mm |
| Lengte | 1800 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Diameter | 0 mm |
| Hoogte | 5 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Afdekking |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Categorieën | Armaturen |
SG Lighting
SG Lighting is van oorsprong een Noors bedrijf opgericht in 1990. Inmiddels is SG Lighting aanwezig en populair bij architecten, lichtadviseurs, ontwerpers en elektrotechnische installateurs in 25 landen. Het streven is om volgens de hoogste kwaliteitsstandaarden armaturen voor zowel binnen als buiten te ontwerpen en te produceren. Door hoge kwaliteitseisen te stellen aan de materialen zijn ze bestand tegen de tand des tijds. SG Lighting slaagt erin dit te verwezenlijken tegen een optimale prijs- kwaliteitsverhouding.
SG Lighting is sterk in het combineren van functie en vorm en ontwikkelt hoogwaardige armaturen met de grootst mogelijke aandacht voor elk detail. Een robuust en hoogwaardig ontwerp zorgt voor een lange levensduur.
» Meer informatie over SG LightingArtikelnummer: 26703861
Fabrikantnummer: 391496