SG Stripline 230V Outdoor Stripline 230V outdoor wit L-verbinding - 391493
Artikelnummer: 26703870 | Fabrikantnummer: 391493 | EAN: 7021983914934
Het productnummer van de fabrikant is 391493. Het EAN nummer is 7021983914934. Het interne artikelnummer is 26703870.
| Klasse |
Elektrische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
SG
Toon alle producten van SG |
| Serie |
Stripline 230V Outdoor
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Aantal aders | 2 |
| Lengte | 44 mm |
| Breedte | 44 mm |
| Hoogte/diepte | 11 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Koppeling/verbinder L-vorm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Zigbee | Nee |
| Nom. doorsnede | mm² |
| Categorieën | Armaturen |
SG Lighting
SG Lighting is van oorsprong een Noors bedrijf opgericht in 1990. Inmiddels is SG Lighting aanwezig en populair bij architecten, lichtadviseurs, ontwerpers en elektrotechnische installateurs in 25 landen. Het streven is om volgens de hoogste kwaliteitsstandaarden armaturen voor zowel binnen als buiten te ontwerpen en te produceren. Door hoge kwaliteitseisen te stellen aan de materialen zijn ze bestand tegen de tand des tijds. SG Lighting slaagt erin dit te verwezenlijken tegen een optimale prijs- kwaliteitsverhouding.
SG Lighting is sterk in het combineren van functie en vorm en ontwikkelt hoogwaardige armaturen met de grootst mogelijke aandacht voor elk detail. Een robuust en hoogwaardig ontwerp zorgt voor een lange levensduur.
» Meer informatie over SG LightingArtikelnummer: 26703870
Fabrikantnummer: 391493