SG StripLine Stripline 5M 790LM/M RGBW (3000K) ra>90 - 391452
Artikelnummer: 23747159 | Fabrikantnummer: 391452 | EAN: 7021983914521
Het productnummer van de fabrikant is 391452. Het EAN nummer is 7021983914521. Het interne artikelnummer is 23747159.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Lichtslang/-band
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
SG
Toon alle producten van SG |
| Serie |
StripLine
Toon alle producten in deze serie |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Spanningstype | DC |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Lichtkleur | RGBW |
| Voorschakelapparaat | LED regeling spanningsgestuurd |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Montagewijze | Overig |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Diameter | 0 mm |
| Breedte | 12 mm |
| Zelfklevend | Ja |
| Stralingshoek | 120 ° |
| Kleinste buigradius | 30 mm |
| Met aansluitset | Nee |
| Met eindstuk | Nee |
| Lengte van de enkele secties | 0 mm |
| Lampvermogen per meter | 15 W |
| Geschikt voor dimmer | Ja |
| Aantal lichtbronnen per meter | 84 |
| Max. systeemvermogen | 15 W |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 50000 h |
| Soort bedrading | Eindig |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Lichtstroom per meter | 790 lm |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 53 lm/W |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Lampvermogen per voet | 5 W |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 70 % |
| Hoogte/diepte | 3.2 mm |
| Aantal lichtbronnen per voet | 26 |
| Met bescherming | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | III |
| Model | Strip |
| Geleiderdoorsnede | mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Vermogensfactor | |
| Totale lengte | m |
| Lichtstroom per voet | lm |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
SG Lighting
SG Lighting is van oorsprong een Noors bedrijf opgericht in 1990. Inmiddels is SG Lighting aanwezig en populair bij architecten, lichtadviseurs, ontwerpers en elektrotechnische installateurs in 25 landen. Het streven is om volgens de hoogste kwaliteitsstandaarden armaturen voor zowel binnen als buiten te ontwerpen en te produceren. Door hoge kwaliteitseisen te stellen aan de materialen zijn ze bestand tegen de tand des tijds. SG Lighting slaagt erin dit te verwezenlijken tegen een optimale prijs- kwaliteitsverhouding.
SG Lighting is sterk in het combineren van functie en vorm en ontwikkelt hoogwaardige armaturen met de grootst mogelijke aandacht voor elk detail. Een robuust en hoogwaardig ontwerp zorgt voor een lange levensduur.
» Meer informatie over SG LightingArtikelnummer: 23747159
Fabrikantnummer: 391452