SG Tube Micro Table Tube Micro table zwart 360LM 3000K ra 98 geïntegreerde dimmer - 320858
Artikelnummer: 26703780 | Fabrikantnummer: 320858 | EAN: 7021983208583
Het productnummer van de fabrikant is 320858. Het EAN nummer is 7021983208583. Het interne artikelnummer is 26703780.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Tafellamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
SG
Toon alle producten van SG |
| Serie |
Tube Micro Table
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Direct-/indirectaandeel apart regelbaar | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Dimbaar | Ja |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Breedte | 120 mm |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Hoogte/diepte | 120 mm |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Met contactdoos | Ja |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Met schakelaar | Ja |
| Lamphouder | Overig |
| Materiaal afdekking | Overig |
| Spanningstype | DC |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Diameter | 0 mm |
| Richtbaar | Ja |
| Kleur afdekking | Overig |
| Lengte | 471 mm |
| Verstelbare hoogte | Nee |
| Met dimmer | Ja |
| Buigbaar | Ja |
| Soort verlichtingsarmatuur | Bureaulamp |
| Montagewijze | Standaard (voet) |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Geschikt voor lampvermogen | 8 - 8 W |
| Max. systeemvermogen | 8 W |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Lichtverdeler | Reflector |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM2 |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 45 lm/W |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Traploos |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 360 - 360 lm |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | h |
| Vermogensfactor | |
| Categorieën | Armaturen |
SG Lighting
SG Lighting is van oorsprong een Noors bedrijf opgericht in 1990. Inmiddels is SG Lighting aanwezig en populair bij architecten, lichtadviseurs, ontwerpers en elektrotechnische installateurs in 25 landen. Het streven is om volgens de hoogste kwaliteitsstandaarden armaturen voor zowel binnen als buiten te ontwerpen en te produceren. Door hoge kwaliteitseisen te stellen aan de materialen zijn ze bestand tegen de tand des tijds. SG Lighting slaagt erin dit te verwezenlijken tegen een optimale prijs- kwaliteitsverhouding.
SG Lighting is sterk in het combineren van functie en vorm en ontwikkelt hoogwaardige armaturen met de grootst mogelijke aandacht voor elk detail. Een robuust en hoogwaardig ontwerp zorgt voor een lange levensduur.
» Meer informatie over SG LightingArtikelnummer: 26703780
Fabrikantnummer: 320858