SG Zip 230V Inbouw Zip 230V inbouw zwart rail 1,8M - 320786
Artikelnummer: 24108397 | Fabrikantnummer: 320786 | EAN: 7021983207869
Het productnummer van de fabrikant is 320786. Het EAN nummer is 7021983207869. Het interne artikelnummer is 24108397.
| Klasse |
Spanningsrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
SG
Toon alle producten van SG |
| Serie |
Zip 230V Inbouw
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Geschikt voor inbouwmontage | Ja |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Inbouwhoogte/diepte | 0 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 38 mm |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 1830 mm |
| Hoogte | 2 mm |
| Geschikt voor busaansluiting | Ja |
| Buigbaar | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Buitendiameter | mm |
| Aantal groepen/fasen | |
| Max. elektrische belastbaarheid per fase | W |
| Categorieën |
Railsystemen
Armaturen |
SG Lighting
SG Lighting is van oorsprong een Noors bedrijf opgericht in 1990. Inmiddels is SG Lighting aanwezig en populair bij architecten, lichtadviseurs, ontwerpers en elektrotechnische installateurs in 25 landen. Het streven is om volgens de hoogste kwaliteitsstandaarden armaturen voor zowel binnen als buiten te ontwerpen en te produceren. Door hoge kwaliteitseisen te stellen aan de materialen zijn ze bestand tegen de tand des tijds. SG Lighting slaagt erin dit te verwezenlijken tegen een optimale prijs- kwaliteitsverhouding.
SG Lighting is sterk in het combineren van functie en vorm en ontwikkelt hoogwaardige armaturen met de grootst mogelijke aandacht voor elk detail. Een robuust en hoogwaardig ontwerp zorgt voor een lange levensduur.
» Meer informatie over SG Lighting