SG Zip Tube Micro Pendel Zip Tube micro pendel 190MM messing dimtowarm 340LM 2000-2800K ra>95 F - 320875
Artikelnummer: 24108436 | Fabrikantnummer: 320875 | EAN: 7021983208750
Het productnummer van de fabrikant is 320875. Het EAN nummer is 7021983208750. Het interne artikelnummer is 24108436.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Pendelarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
SG
Toon alle producten van SG |
| Serie |
Zip Tube Micro Pendel
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Direct-/indirectaandeel apart regelbaar | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Slagvastheid | IK00 |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal afdekking | Kunststof gestructureerd |
| Rasteruitvoering | Overig |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleur behuizing | Messing |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Lamphouder | Overig |
| Reflector | Overig |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Ophanging meegeleverd | Ja |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Breedte | 119 mm |
| Lengte | 204 mm |
| Diameter | 39 mm |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Geschikt voor lampvermogen | 7 - 7 W |
| Pendellengte | 3000 - 3000 mm |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Lichtverdeler | Overig |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | Geen |
| Geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Max. systeemvermogen | 7 W |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM2 |
| Hoogte/diepte | 204 mm |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 0 h |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Kleurtemperatuur | 2000 - 2800 K |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 90 % |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 340 - 340 lm |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 49 - 49 lm/W |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | lm |
| Nom. stroom | - mA |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Flikkerende waarde Pst LM | |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| Vermogensfactor | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Categorieën |
Tl montagebalken
Armaturen |
SG Lighting
SG Lighting is van oorsprong een Noors bedrijf opgericht in 1990. Inmiddels is SG Lighting aanwezig en populair bij architecten, lichtadviseurs, ontwerpers en elektrotechnische installateurs in 25 landen. Het streven is om volgens de hoogste kwaliteitsstandaarden armaturen voor zowel binnen als buiten te ontwerpen en te produceren. Door hoge kwaliteitseisen te stellen aan de materialen zijn ze bestand tegen de tand des tijds. SG Lighting slaagt erin dit te verwezenlijken tegen een optimale prijs- kwaliteitsverhouding.
SG Lighting is sterk in het combineren van functie en vorm en ontwikkelt hoogwaardige armaturen met de grootst mogelijke aandacht voor elk detail. Een robuust en hoogwaardig ontwerp zorgt voor een lange levensduur.
» Meer informatie over SG LightingArtikelnummer: 24108436
Fabrikantnummer: 320875