SG Zip Tube micro pendel wit 2700K led 230V - 320624
Artikelnummer: 23476635 | Fabrikantnummer: 320624 | EAN: 7021983206244
Het productnummer van de fabrikant is 320624. Het EAN nummer is 7021983206244. Het interne artikelnummer is 23476635.
Kleurtemperatuur
ZIP Tube Micro pendel wit 2700K LED 230V
Stijlvolle pendel voor Zip 230V 1-fase en 3-fase railsystemen. De armatuur heeft een minimalistische en exclusieve look. De Zip Tube Micro heeft standaard een zwarte ring, maar deze kan worden vervangen door een witte of gouden ring.De spot kan dus naar wens worden aangepast. De zwarte ring zorg voor minder verblinding, de gouden ring geeft een warme gloed en de witte ring reflecteert het meest. Zip Tube Micro Pendel wordt standaard geleverd met een adapter voor de Zip 230V 1-fase rail.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van SG Specificaties| Klasse |
Pendelarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
SG
Toon alle producten van SG |
| Serie |
Zip Tube Micro Pendel
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Direct-/indirectaandeel apart regelbaar | Nee |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Slagvastheid | IK00 |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal afdekking | Kunststof gestructureerd |
| Rasteruitvoering | Overig |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Lamphouder | Overig |
| Reflector | Overig |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Ophanging meegeleverd | Nee |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Lichtkleur | Overig |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Lengte | 204 mm |
| Diameter | 39 mm |
| Breedte | 39 mm |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Geschikt voor lampvermogen | 7 - 7 W |
| Pendellengte | 3000 - 3000 mm |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Lichtverdeler | Overig |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | Geen |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Max. systeemvermogen | 7 W |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM2 |
| Hoogte/diepte | 204 mm |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 0 h |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 90 % |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | 17.1 |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | D |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 51 - 51 lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 360 - 360 lm |
| Geleiderdoorsnede | mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | lm |
| Nom. stroom | - mA |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Flikkerende waarde Pst LM | |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| Vermogensfactor | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Categorieën |
Tl montagebalken
Armaturen |
Shopline Zwart pendel adapter
Artikelnummer: 23476541
Fabrikantnummer: 003109
SG Zwart Plafonddoos voor pendel
Artikelnummer: 23476543
Fabrikantnummer: 003163
SG Zwart Ronde plafonddoos voor pendel
Artikelnummer: 23476616
Fabrikantnummer: 314331
SG Wit Ronde plafonddoos voor pendel
Artikelnummer: 23476618
Fabrikantnummer: 314332
Tube Micro zwart Ø39 frontring
Artikelnummer: 23476639
Fabrikantnummer: 320681
Tube Micro wit Ø39 frontring
Artikelnummer: 23476640
Fabrikantnummer: 320680
Tube Micro goud Ø39 frontring
Artikelnummer: 23476641
Fabrikantnummer: 320682
SG Zwart Inbouw plafonddoos voor pendel
Artikelnummer: 23747090
Fabrikantnummer: 314334
SG Wit Inbouw plafonddoos voor pendel
Artikelnummer: 23747095
Fabrikantnummer: 314333
SG Wit Plafonddoos voor pendel
Artikelnummer: 23810584
Fabrikantnummer: 003164
Shopline Wit pendel adapter
Artikelnummer: 23746890
Fabrikantnummer: 003108
SG Lighting
SG Lighting is van oorsprong een Noors bedrijf opgericht in 1990. Inmiddels is SG Lighting aanwezig en populair bij architecten, lichtadviseurs, ontwerpers en elektrotechnische installateurs in 25 landen. Het streven is om volgens de hoogste kwaliteitsstandaarden armaturen voor zowel binnen als buiten te ontwerpen en te produceren. Door hoge kwaliteitseisen te stellen aan de materialen zijn ze bestand tegen de tand des tijds. SG Lighting slaagt erin dit te verwezenlijken tegen een optimale prijs- kwaliteitsverhouding.
SG Lighting is sterk in het combineren van functie en vorm en ontwikkelt hoogwaardige armaturen met de grootst mogelijke aandacht voor elk detail. Een robuust en hoogwaardig ontwerp zorgt voor een lange levensduur.
» Meer informatie over SG Lighting