Siedle Deurluidspreker inbouw - 200043874-00
Artikelnummer: 11346196 | Fabrikantnummer: 200043874-00 | EAN: 4015739438747
Omschrijving
Siedle TLE deurstation deurcommunicatie, zwart, (hxbxd) 60x124x31mm, installatietechniek multi-wire-systeem, front kunststof, inbouw (stucwerk)
Het productnummer van de fabrikant is 200043874-00. Het EAN nummer is 4015739438747. Het interne artikelnummer is 11346196.
Aanvullende informatie
Inbouwdeurluidspreker 6+n techniek voor de inbouw in lokaal geplaatste spreekvakken, deurconstructies, brievenbussen etc.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siedle
Specificaties
| Klasse |
Deurstation deurcommunicatie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siedle
Toon alle producten van Siedle |
| Serie |
6+n
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Kleur | Zwart |
| Hoogte | 60 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Breedte | 124 mm |
| Met display | Nee |
| Met afdekking | Nee |
| Met camera | Nee |
| Installatietechniek | Multi-wire-systeem |
| Met infoschild | Nee |
| Vandaalbestendig | Nee |
| Modulaire bouwwijze | Nee |
| Diepte | 31 mm |
| Inbouwhoogte | 60 mm |
| Afluisterbeveiligd | Ja |
| Aantal beltoetsen | 0 |
| Met kleurendisplay | Nee |
| Geïntegreerde deuropeningsschakeling | Nee |
| Inbouwdiepte | 31 mm |
| Bediening via app | Ja |
| Inbouwbreedte | 124 mm |
| Handmatig richtbare camera | Nee |
| Hoorapparaat-compatibel | Ja |
| Met schermverlichting | Nee |
| Oppervlaktebehandeling | Overig |
| Materiaal front | Kunststof |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Groepsoproep-functie | Ja |
| Geschikt voor mindervaliden | Ja |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met inductielus | Nee |
| Met digitale deurcode | Nee |
| Wi-Fi | Nee |
| Automatische helderheidsregeling | Nee |
| Voedingsspanning bij DC | 9 - 9 V |
| Met VIGIK lezer | Nee |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | - V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | - V |
| Openingshoek camera | ° |
| Frontplaat breedte | mm |
| Frontplaat hoogte | mm |
| Aantal bewonersbadges ondersteund | |
| Geluidssterkteclassificatie volgens EN 62820-1-1 | 83 dB(A) |
| Categorieën |
Deur video intercom
Coax en data |
Huidige product