Siemens AARDRGKL 8WH2023-0CF07 - 8WH20230CF07
Artikelnummer: 21173420 | Fabrikantnummer: 8WH20230CF07 | EAN: 4001869347479
Omschrijving
Siemens aardrijgklem, (bxdxh) 45.85x5.15x91.18mm, aansluitbare geleiderdoorsnede eend 0.08 - 4mm², DIN-rail 35mm, aansluitbare geleiderdoorsnede meer 0.08 - 2.5mm², uitvoering elektrische aansluiting veerklemaansluiting, aansluitpositie boven, 2 aansluitniveaus,
Het productnummer van de fabrikant is 8WH20230CF07. Het EAN nummer is 4001869347479. Het interne artikelnummer is 21173420.
Aanvullende informatie
Terminal, spring-loaded terminal, two-tier, 3 clamping points, PE/PEN terminal, 2.5 mm², green-yellow Optimized technology for your safety - only from Siemens.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Aardrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| PEN-functie mogelijk | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Veerklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Veerklemaansluiting |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Kleur | Groen/geel |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 3 |
| Aantal aansluitniveaus | 2 |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.08 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.08 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.08 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.14 - 2.5 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | 105 - 105 °C |
| Breedte | 5.15 mm |
| Diepte | 45.85 mm |
| Hoogte | 91.18 mm |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product