Siemens MAGNSCHAK 3RT2535-1NF30 - 3RT25351NF30
Artikelnummer: 21333007 | Fabrikantnummer: 3RT25351NF30 | EAN: 4011209953635
Omschrijving
Siemens magneetschakelaar, type stuurspanning AC/DC, aansluitwijze hoofdstroomcircuit schroefaansluiting, modulaire uitvoering (voor railmont, 2 hoofdcontacten als maakco, 2 hoofdcontacten als verbre, nom. vermogen NEMA 14.71kW, 1 hulpcontacten als maakcon, 1 hulpcontacten als verbree,
Het productnummer van de fabrikant is 3RT25351NF30. Het EAN nummer is 4011209953635. Het interne artikelnummer is 21333007.
Aanvullende informatie
power contactor, AC-3, 35 A, 18.5 kW / 400 V, 4-pole, 83-155 V AC/DC, 50/60 Hz, with integrated varistor, main contacts: 2 NO + 2 NC, auxiliary contacts: 1 NO + 1 NC, screw terminal, size: S2 contactor SIRIUS 3RT25 for changing the polarity of hoisting gea
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 75 mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Diepte | 130 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Hoogte | 114 mm |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 18.5 kW |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 2 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 60 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 35 A |
| Nom. stuurspanning bij DC | 83 - 155 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 83 - 155 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 83 - 155 V |
| Nom. vermogen NEMA | 20 kW |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product