Siemens MAGNSCHAK 3RT2535-1NP30 - 3RT25351NP30
Artikelnummer: 21332285 | Fabrikantnummer: 3RT25351NP30 | EAN: 4047621003542
Omschrijving
Siemens magneetschakelaar, nom. spoelspanning Us bij AC 50Hz 280 - 175V, nom. spoelspanning Us bij AC 60Hz 175 - 280V, nom. spoelspanning Us bij DC 175 - 280V, type spoelspanning AC/DC, nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 40 60A, nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 40 35A, nom. vermogen bij AC-3,
Het productnummer van de fabrikant is 3RT25351NP30. Het EAN nummer is 4047621003542. Het interne artikelnummer is 21332285.
Aanvullende informatie
power contactor, AC-3, 35 A, 18.5 kW / 400 V, 4-pole, 175-280 V AC/DC, 50/60 Hz, with integrated varistor, main contacts: 2 NO + 2 NC, auxiliary contacts: 1 NO + 1 NC, screw terminal, size: S2 contactor SIRIUS 3RT25 for changing the polarity of hoisting ge
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 75 mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Diepte | 130 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Hoogte | 114 mm |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 18.5 kW |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 2 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 60 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 35 A |
| Nom. vermogen NEMA | 14.71 kW |
| Nom. stuurspanning bij DC | 175 - 280 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 175 - 280 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 175 - 280 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product