Siemens 3-PH. sitas-transformer - 4AU30328BC400HC0
Artikelnummer: 20785387 | Fabrikantnummer: 4AU30328BC400HC0 | EAN: 4001869915463
Omschrijving
Transformer, 3-ph. PN/PN(kVA)5/28, Upri(V) Y500-400/D289-230, Usec(V)
Het productnummer van de fabrikant is 4AU30328BC400HC0. Het EAN nummer is 4001869915463. Het interne artikelnummer is 20785387.
Aanvullende informatie
transformer SITAS; phases: 3; Pn/Pn(S6)(kVA): 5 /28; Upri(V): Y500-400/D289-230; Usec(V): Y 400 / D 230; Isec(A): 7.22-12.5; F(Hz): 50...60; vector group/shielding winding: IIIIII0 /0; temperature rise/insulation class: 55 /H; IP23; connection: screw conne
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
3-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP23 |
| Type schakeling | Overig |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | H |
| Meetvermogen | 5000 VA |
| Primaire spanning 2 | 400 - 400 V |
| Secundaire spanning 1 | 400 - 400 V |
| Primaire spanning 1 | 500 - 500 V |
| Primaire spanning 3 | 289 - 289 V |
| Secundaire spanning 2 | 230 - 230 V |
| Primaire spanning 4 | 230 - 230 V |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 2.6 % |
| Geleidermateriaal | Overig |
| Breedte | 0.351 mm |
| Hoogte | 0.395 mm |
| Diepte | 0.33 mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product