Siemens BEWMSCHK 5TC7220-1 - 5TC7220-1
Artikelnummer: 21183771 | Fabrikantnummer: 5TC7220-1 | EAN: 4001869521978
Omschrijving
Siemens bewegingsschakelaar (compleet)
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 5TC7220-1. Het EAN nummer is 4001869521978. Het interne artikelnummer is 21183771.
| Klasse |
Bewegingsschakelaar (compleet)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Spanningstype | AC |
| Nom. spanning | 230 V |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| RAL-nummer | 9010 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Montagewijze | Opbouw |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Kwaliteitsklasse | Thermoplast |
| Frequentie | 50 Hz |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Uitvoering | Bewegingsmelder |
| HVAC-aansturing | Nee |
| Vrije dierzone | Nee |
| Koppelbaar aan netwerk | Nee |
| Trappenhuisbewaking | Ja |
| Bediening op afstand | Nee |
| Dimfunctie met dimmerbasiselement | Nee |
| Constantlichtregeling | Nee |
| Gedwongen afschakeling | Nee |
| Optimale montagehoogte | 2.5 m |
| Geschikt voor draadloos | Nee |
| Zelfleerfunctie voor aanspreekhelderheid | Nee |
| Min. nalooptijd | 6 s |
| Ingang voor nevenunit | Nee |
| Alarmfunctie | Nee |
| Aanspreekhelderheid instelbaar | Ja |
| Onderkruipbeveiliging | Nee |
| Overbruggingsschakelaar | Nee |
| Aanspreekgevoeligheid instelbaar | Nee |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 360 ° |
| Max. schakelvermogen | 2300 W |
| Met signaaleenheid | Ja |
| Max. nalooptijd | 12 min |
| Diameter reikwijdte op vloer | 7 m |
| Max. inschakelstroom | 16 A |
| Max. reikwijdte zijwaarts | 7 m |
| Max. reikwijdte frontaal | 7 m |
| Aanspreekhelderheid | 5 t/m 1200 lx |
| Duurzaam | Ja |
| Temperatuur | 45 t/m -10 °C |
| Stuurstroom | 16 mA |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product