Siemens SMELTPATR 3NC3336-1U - 3NC33361U
Artikelnummer: 21181111 | Fabrikantnummer: 3NC33361U | EAN: 4001869502694
Omschrijving
Siemens 3NC3 NH3 smeltpatroon (mes)
Het productnummer van de fabrikant is 3NC33361U. Het EAN nummer is 4001869502694. Het interne artikelnummer is 21181111.
Aanvullende informatie
SITOR fuse link, with slotted blade contacts, NH3, In: 630 A, aR, Un AC: 1000 V, Un DC: 440 V, front indicator SITOR fuse link SENTRON 3NC3 for SITOR semiconductor fuses. As an important component of the SENTRON protection components for electrical install
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Smeltpatroon (mes)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Spanningstype | AC/DC |
| Uitvoering kenmelder | Bovenkenmelder |
| Nom. (meet)stroom | 630 A |
| Geïsoleerde metalen trekoren (IMGL) | Nee |
| Zekeringmaat volgens IEC 60269 | NH3 |
| Nom. (meet)spanning AC | 1000 V |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | 145 W |
| Nom. (meet)spanning DC | 440 V |
| Nom. schakelvermogen AC | 100 kA |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | aR |
| Categorieën |
Zekering
Groepenkasten |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product