Siemens Sitor smeltpatroon (mes) NH00 80a - 3NE80201
Artikelnummer: 12768043 | Fabrikantnummer: 3NE80201 | EAN: 4011209316645
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens 3NE8 NH00 smeltpatroon (mes), zekeringmaat volgens IEC 60269 NH00, bedrijfsklasse aR (deelbereik stroomomvo, nom. (meet)stroom 80A, spanningstype AC/DC, uitvoering kenmelder bovenkenmelder, nom. (meet)spanning AC 690V, nom. (meet)spanning DC 440V, vermogensverlies bij nom. stroom 19W
Het productnummer van de fabrikant is 3NE80201. Het EAN nummer is 4011209316645. Het interne artikelnummer is 12768043.
Aanvullende informatie
SITOR fuse link, with blade contacts, NH00, In: 80 A, aR, Un AC: 690 V, Un DC: 440 V, front indicator SITOR fuse link SENTRON 3NE8 for SITOR semiconductor fuses. As an important component of the SENTRON protection components for electrical installations, t
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Smeltpatroon (mes)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Spanningstype | AC/DC |
| Uitvoering kenmelder | Bovenkenmelder |
| Nom. (meet)stroom | 80 A |
| Geïsoleerde metalen trekoren (IMGL) | Nee |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | 19 W |
| Zekeringmaat volgens IEC 60269 | NH00 |
| Nom. (meet)spanning AC | 690 V |
| Nom. (meet)spanning DC | 440 V |
| Nom. schakelvermogen AC | 100 kA |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | aR |
| Categorieën |
Zekering
Groepenkasten |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Siemens Sitor smeltpatroon (mes) NH00 80a
Siemens Scheidingsschot NH00
Siemens Scheidingsschot NH00
Siemens Scheidingsschot NH00
Artikelnummer: 12767839
Fabrikantnummer: 3NX2023
Siemens Dummy mespatroon NH00
Siemens Dummy mespatroon NH00
Siemens Dummy mespatroon NH00
Artikelnummer: 12088300
Fabrikantnummer: 3NX1003
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product