Siemens 3RT2047-3NB30-0CC0 - 3RT20473NB300CC0
Artikelnummer: 26586557 | Fabrikantnummer: 3RT20473NB300CC0 | EAN: 4047621025483
Omschrijving
Siemens magneetschakelaar, type stuurspanning AC/DC, aansluitwijze hoofdstroomcircuit schroefaansluiting, modulaire uitvoering (voor railmont, 3 hoofdcontacten als maakco, nom. vermogen NEMA 55.162kW, 1 hulpcontacten als maakcon, 1 hulpcontacten als verbree, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 20 - 33V,
Het productnummer van de fabrikant is 3RT20473NB300CC0. Het EAN nummer is 4047621025483. Het interne artikelnummer is 26586557.
Aanvullende informatie
power contactor, AC-3e/AC-3, 110 A, 55 kW / 400 V, 3-pole, 20-33 V AC/DC, 50/60 Hz, with integrated varistor, auxiliary contacts: 1 NO + 1 NC, main circuit: screw terminal, control and auxiliary circuit: spring-loaded terminal, size: S3, communication-capa
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 70 mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Hoogte | 140 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 55 kW |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V | 97 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 130 A |
| Diepte | 152 mm |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 110 A |
| Nom. vermogen NEMA | 55.162 kW |
| Nom. stuurspanning bij DC | 20 - 33 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 20 - 33 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 20 - 33 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 690 - 690 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product