Siemens MAGNSCHAK 3RT2325-1AG20 - 3RT23251AG20
Artikelnummer: 21290158 | Fabrikantnummer: 3RT23251AG20 | EAN: 4011209929449
Het productnummer van de fabrikant is 3RT23251AG20. Het EAN nummer is 4011209929449. Het interne artikelnummer is 21290158.
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 60 mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Type stuurspanning | AC |
| Hoogte | 85 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 7.5 kW |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 4 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V | 15.5 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 15.5 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 35 A |
| Diepte | 97 mm |
| Nom. vermogen bij AC-4, 400 V | 7.5 kW |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 110 - 110 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 110 - 110 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens MAGNSCHAK 3RT2325-2AG20
Artikelnummer: 21278616
Fabrikantnummer: 3RT23252AG20