Siemens MAGNSCHAK 3RT2327-2BB40 - 3RT23272BB40
Artikelnummer: 21283293 | Fabrikantnummer: 3RT23272BB40 | EAN: 4011209834804
Omschrijving
Siemens magneetschakelaar
Het productnummer van de fabrikant is 3RT23272BB40. Het EAN nummer is 4011209834804. Het interne artikelnummer is 21283293.
Aanvullende informatie
contactor AC-1, 50 A, 400 V / 40 °C, 4-pole, 24 V DC, auxiliary contacts: 1 NO + 1 NC, spring-loaded terminal, size: S0 Contactor SIRIUS 3RT23 for switching weak or non-inductive loads. The 3RT23 contactors are part of the modular SIRIUS system with its op
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 60 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Veerklemaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Diepte | 107 mm |
| Type stuurspanning | DC |
| Hoogte | 102 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 7.5 kW |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 4 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V | 15.5 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 50 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 15.5 A |
| Nom. vermogen bij AC-4, 400 V | 7.5 kW |
| Nom. stuurspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product