Siemens MAGNSCHK 3RT23262XB400LA2 - 3RT23262XB400LA2
Artikelnummer: 21333008 | Fabrikantnummer: 3RT23262XB400LA2 | EAN: 4047621002880
Omschrijving
Siemens magneetschakelaar, type stuurspanning DC, aansluitwijze hoofdstroomcircuit veerklemaansluiting, modulaire uitvoering (voor railmont, 4 hoofdcontacten als maakco, nom. vermogen NEMA 7.355kW, 1 hulpcontacten als maakcon, 1 hulpcontacten als verbree, nom. stuurspanning bij DC 24V,
Het productnummer van de fabrikant is 3RT23262XB400LA2. Het EAN nummer is 4047621002880. Het interne artikelnummer is 21333008.
Aanvullende informatie
traction contactor, AC-1, 40 A, 400 V / 40 °C, 4-pole, 24 V DC, 0.7-1.25* Uc, solid-state operating mechanism, with integrated varistor, auxiliary contacts: 1 NO + 1 NC, spring-loaded terminal, frame size: S0 Power contactor SIRIUS 3RT23 for switching weak
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 60 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Veerklemaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Diepte | 107 mm |
| Type stuurspanning | DC |
| Hoogte | 102 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 7.5 kW |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 4 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 40 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V | 15.5 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 15.5 A |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 400 - 400 V |
| Nom. vermogen bij AC-4, 400 V | 7.5 kW |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 690 - 690 V |
| Nom. vermogen NEMA | 10 kW |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product