Siemens MAGNSCHAK 3RT2517-2AF00 - 3RT25172AF00
Artikelnummer: 21288146 | Fabrikantnummer: 3RT25172AF00 | EAN: 4011209844643
Het productnummer van de fabrikant is 3RT25172AF00. Het EAN nummer is 4011209844643. Het interne artikelnummer is 21288146.
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Hoogte | 70 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Veerklemaansluiting |
| Type stuurspanning | AC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 12 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 5.5 kW |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 2 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 22 A |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Diepte | 73 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Nom. vermogen NEMA | 3.677 kW |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens MAGNSCHAK 3RT2517-1AF00
Artikelnummer: 21283063
Fabrikantnummer: 3RT25171AF00