Siemens MAGNSCHAK 3RT2517-1BW40 - 3RT25171BW40
Artikelnummer: 21294067 | Fabrikantnummer: 3RT25171BW40 | EAN: 4011209920644
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens magneetschakelaar, type stuurspanning DC, aansluitwijze hoofdstroomcircuit schroefaansluiting, modulaire uitvoering (voor railmont, 2 hoofdcontacten als maakco, 2 hoofdcontacten als verbre, nom. vermogen NEMA 3.677kW, nom. stuurspanning bij DC 48V, nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 40 22A,
Het productnummer van de fabrikant is 3RT25171BW40. Het EAN nummer is 4011209920644. Het interne artikelnummer is 21294067.
Aanvullende informatie
power contactor, AC-3, 12 A, 5.5 kW / 400 V, 4-pole, 48 V DC, main contacts: 2 NO + 2 NC, screw terminal, size: S00 contactor SIRIUS 3RT25 for changing the polarity of hoisting gear motors or switching two separate loads. The 3RT25 contactors are part of t
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 57.5 mm |
| Type stuurspanning | DC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 12 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 5.5 kW |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 2 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 22 A |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Diepte | 73 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Nom. vermogen NEMA | 5 kW |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Siemens MAGNSCHAK 3RT2517-1BW40
Siemens MAGNSCHAK 3RT2517-2BW40
Siemens MAGNSCHAK 3RT2517-2BW40
Siemens MAGNSCHAK 3RT2517-2BW40
Artikelnummer: 21294090
Fabrikantnummer: 3RT25172BW40
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product