Siemens Et200s PM-E 24VDC - 6ES71384CA010AA0
Artikelnummer: 12775246 | Fabrikantnummer: 6ES71384CA010AA0 | EAN: 4025515072379
Het productnummer van de fabrikant is 6ES71384CA010AA0. Het EAN nummer is 4025515072379. Het interne artikelnummer is 12775246.
| Klasse |
Veldbus, dec. periferie - voedingsmodule
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 15 mm |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Hoogte | 81 mm |
| Redundantiemogelijkheid | Nee |
| Type ingangsspanning | DC |
| Type uitgangsspanning | DC |
| Diepte | 52 mm |
| Max. uitgangsstroom bij DC | 10 A |
| Ingangsspanning bij DC | 20.4 - 28.8 V |
| Uitgangsspanning bij DC | 20.4 - 28.8 V |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 12775246
Fabrikantnummer: 6ES71384CA010AA0
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.