Siemens Et200s TM-P15C23-a1 1ST - 6ES71934CC300AA0
Artikelnummer: 12775207 | Fabrikantnummer: 6ES71934CC300AA0 | EAN: 4025515059936
Het productnummer van de fabrikant is 6ES71934CC300AA0. Het EAN nummer is 4025515059936. Het interne artikelnummer is 12775207.
| Klasse |
Veldbus, dec. periferie - montageframe
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 15 mm |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Diepte | 43 mm |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Nee |
| Frontinbouw mogelijk | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Nee |
| Rackmontage mogelijk | Nee |
| Type uitgangsspanning | AC/DC |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | ATEX gas-Ex-Beveiliging, Cat. 3G |
| Type ingangsspanning | AC/DC |
| Hoogte | 132 mm |
| Max. primaire stroom bij AC 50 Hz | 10 A |
| Max. primaire stroom bij DC | 10 A |
| Max. uitgangsstroom bij AC 60 Hz | 10 A |
| Systeemcomponenten | Ja |
| Met inplug-modules, digitale I/O | Nee |
| Met inplug-modules, communicatiemodules | Nee |
| Met inplug-modules, centrale modules | Nee |
| Met geïntegreerde stroomvoorziening | Nee |
| Max. primaire stroom bij AC 60 Hz | 10 A |
| Max. uitgangsstroom bij AC 50 Hz | 10 A |
| Max. uitgangsstroom bij DC | 10 A |
| Aantal slots | 2 |
| Met inplug-modules, analoge I/O | Nee |
| Met inplug-modules, functie- en technologie-module | Nee |
| Met inplug-modules, overige | Ja |
| Wand-/directmontage mogelijk | Ja |
| Uitgangsspanning bij AC 50 Hz | 120 - 230 V |
| Uitgangsspanning bij AC 60 Hz | 120 - 230 V |
| Ingangsspanning bij AC 60 Hz | 120 - 230 V |
| Ingangsspanning bij AC 50 Hz | 120 - 230 V |
| Uitgangsspanning bij DC | 24 - 48 V |
| Ingangsspanning bij DC | 24 - 48 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 12775207
Fabrikantnummer: 6ES71934CC300AA0
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.