Siemens Digital output SM 326 F-do 8XDC24V/2a 1x40 pin - 6ES73262BF410AB0
Artikelnummer: 11081887 | Fabrikantnummer: 6ES73262BF410AB0 | EAN: 4025515078241
Omschrijving
Siemens S7 300 plc digitale in- en uitgangsmodule, (bxhxd) 80x125x120mm, voedingsspanning bij DC 20.4 - 28.8V, spanningstype voedingsspanning DC, 8 digitale uitgangen, configureerbare digitale uitgangen, toegestane spanning aan ingang 24V, type digitale uitgang overig, uitgangsstroom 2A,
Het productnummer van de fabrikant is 6ES73262BF410AB0. Het EAN nummer is 4025515078241. Het interne artikelnummer is 11081887.
Aanvullende informatie
SIMATIC S7, Digital output SM 326, F-DO 8x24 V DC/2A PM fail-safe digital output Switching to P-M potential up to Category 4 (EN 954-1)/ SIL3 (IEC61508)/PLE (ISO13849), 1x 40-pole SIMATIC ET 200M is a modular and universally applicable I/O system for the c
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
PLC digitale in- en uitgangsmodule
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 80 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Diepte | 120 mm |
| Hoogte | 125 mm |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Nee |
| Aantal digitale uitgangen | 8 |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Nee |
| Configureerbare digitale uitgangen | Ja |
| Type uitgangsspanning | DC |
| Uitgangsstroom | 2 A |
| Redundantiemogelijkheid | Ja |
| Type digitale uitgang | Transistor |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Aantal digitale ingangen | 0 |
| Voedingsspanning bij DC | 20.4 - 28.8 V |
| Toegestane spanning aan uitgang | 0 - 28.8 V |
| Kortsluitbeveiliging, uitgangen beschikbaar | Ja |
| Opgenomen vermogen | W |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Digital output SM 326 F-do 8XDC24V/2a 1x40 pin
Artikelnummer: 11081887
Fabrikantnummer: 6ES73262BF410AB0