Siemens Accessory For switch disconnector with fuses, in-line design, plug-in - 3NJ69203BB11
Artikelnummer: 23659456 | Fabrikantnummer: 3NJ69203BB11 | EAN: 4011209736856
Omschrijving
Accessory for switch disconnector with fuses, in-line design, plug-in
Het productnummer van de fabrikant is 3NJ69203BB11. Het EAN nummer is 4011209736856. Het interne artikelnummer is 23659456.
Aanvullende informatie
accessory for Switch disconnector with fuses In-line design, pluggable current transformer 50/1 A, Cl. 1, 1 VA &DPMD_ACK238_001_000_1001474&
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Geijkt | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Secundaire nom. stroom | 1 A |
| Primaire meetstroomsterkte In | 50 A |
| Openingsdiameter | 21 mm |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 10 |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Model | Overschuif stroommeettransformator |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Accessory For switch disconnector with fuses, in-line design, plug-in
Artikelnummer: 23659456
Fabrikantnummer: 3NJ69203BB11