Siemens Afdd/MCB combination 230 V, 6 ka, 1+N, B, 40 A compact (1 MW) - 5SV60166KK40
Artikelnummer: 23661208 | Fabrikantnummer: 5SV60166KK40 | EAN: 4001869565033
Het productnummer van de fabrikant is 5SV60166KK40. Het EAN nummer is 4001869565033. Het interne artikelnummer is 23661208.
| Klasse |
Installatieautomaat met nevenapparaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal polen | 2 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Inbouwdiepte | 70 mm |
| Nom. (meet)spanning | 230 V |
| Nom. afschakelvermogen EN 60898 | 6 kA |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Meeschakelende nul | Ja |
| Uitschakelkarakteristiek | B |
| Nom. afschakelvermogen IEC 60947-2 | 6 kA |
| Nom. (meet)stroom | 40 A |
| Stuurspanning neveninrichting | AC |
| Nevenapparaat werkzijdig aangebouwd | Brandschakelaar |
| Frequentie | 50 - 50 Hz |
| Nom. schakelstroom nevenapparaat | 6000 A |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
Siemens Shunt release ac110-415V
Artikelnummer: 20433690
Fabrikantnummer: 5ST3030
Siemens Hulpcontact 1M/1V
Artikelnummer: 10368349
Fabrikantnummer: 5ST3010
Siemens Doorverbindingskammen 10MM2: 3P/N 12X compacte product 1-polig 12 MW vaste lengte
Artikelnummer: 22487019
Fabrikantnummer: 5ST36730
Siemens Doorverbindingskammen 10MM2: 1P/N 12X compacte product 1-polig 12 MW vaste lengte
Artikelnummer: 22487020
Fabrikantnummer: 5ST36740
Siemens Doorverbindingskammen 10MM2: 3P/N (fi N-rechts) 1X RCCB 4-polig+8x compacte product 1-polig N-rechts 12 MW inkortbaar
Artikelnummer: 22487024
Fabrikantnummer: 5ST37830
Siemens 5ST3 Com auxiliary switch + fault signal contact 0,5 MW for MCB, RCCB,
Artikelnummer: 23481117
Fabrikantnummer: 5ST30620MC
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 23661208
Fabrikantnummer: 5SV60166KK40