Siemens Cont.relay,4no,ac400v 50/60HZ - 3RH21401AV00
Artikelnummer: 20452017 | Fabrikantnummer: 3RH21401AV00 | EAN: 4011209896321
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens hulprelais, type spoelspanning AC, nom. spoelspanning Us bij AC 50Hz 400V, nom. spoelspanning Us bij AC 60Hz 400V, nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V 3A, aansluitwijze hulpstroomcircuit schroefaansluiting, 4 hulpcontacten als maakcon
Het productnummer van de fabrikant is 3RH21401AV00. Het EAN nummer is 4011209896321. Het interne artikelnummer is 20452017.
Aanvullende informatie
contactor relay, 4 NO, 400 V AC, 50/60 Hz, screw terminal, frame size S00 Auxiliary contactor SIRIUS 3RH2 for switching the control signals in the control circuit. The SIRIUS 3RH2 contactor relays have standard-compliant terminal designations and a reliabl
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Hulprelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Interface | Nee |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 4 |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 57.5 mm |
| Montagewijze | Schroef |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 3 A |
| Type stuurspanning | AC |
| Met LED indicatie | Nee |
| Handbediening | Nee |
| Diepte | 73 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Siemens Cont.relay,4no,ac400v 50/60HZ
Siemens HLPRELAIS 3RH2140-2AV00
Siemens HLPRELAIS 3RH2140-2AV00
Siemens HLPRELAIS 3RH2140-2AV00
Artikelnummer: 21298723
Fabrikantnummer: 3RH21402AV00
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product