Siemens Contactor relay 100e en 50 011 - 3TH43100AB0
Artikelnummer: 20451882 | Fabrikantnummer: 3TH43100AB0 | EAN: 4011209048997
Omschrijving
Siemens 3TH4 hulprelais, (bxdxh) 55x102x78mm, 10 hulpcontacten als maakcon, aansluitwijze hulpstroomcircuit schroefaansluiting, type stuurspanning AC, DIN-rail/schroef, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 24V, nom. stuurspanning bij AC 60 Hz 29V, nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V 6A,
Het productnummer van de fabrikant is 3TH43100AB0. Het EAN nummer is 4011209048997. Het interne artikelnummer is 20451882.
Aanvullende informatie
contactor relay, 100E, EN 50011 10 NO, screw terminal, AC operation, 24 V AC 50 Hz/29 V AC 60 Hz Auxiliary contactor 3TH4 for switching the control signals in the control circuit. The SIRIUS 3TH4 contactor relays have standard-compliant terminal designatio
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Hulprelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 55 mm |
| Interface | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 6 A |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Montagewijze | Schroef |
| Type stuurspanning | AC |
| Met LED indicatie | Nee |
| Hoogte | 78 mm |
| Diepte | 102 mm |
| Handbediening | Nee |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 10 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact, vertraagd schakelend | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact, voorlopend | 0 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product