Siemens HULPREL 3TH42620AD2 - 3TH42620AD2
Artikelnummer: 20451922 | Fabrikantnummer: 3TH42620AD2 | EAN: 4011209087064
Omschrijving
Siemens 3TH4 hulprelais, (bxdxh) 45x102x78mm, 6 hulpcontacten als maakcon, 2 hulpcontacten als verbree, aansluitwijze hulpstroomcircuit schroefaansluiting, type stuurspanning AC, DIN-rail/schroef, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 42V, nom. stuurspanning bij AC 60 Hz 42V, nom. bedrijfsstroom Ie,
Het productnummer van de fabrikant is 3TH42620AD2. Het EAN nummer is 4011209087064. Het interne artikelnummer is 20451922.
Aanvullende informatie
contactor relay, 62E, EN 50011, 6 NO + 2 NC, screw terminal AC operation 42 V AC 50/60 Hz Auxiliary contactor 3TH4 for switching the control signals in the control circuit. The SIRIUS 3TH4 contactor relays have standard-compliant terminal designations and
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Hulprelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Interface | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 6 A |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Montagewijze | Schroef |
| Type stuurspanning | AC |
| Met LED indicatie | Nee |
| Hoogte | 78 mm |
| Diepte | 102 mm |
| Handbediening | Nee |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 6 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact, vertraagd schakelend | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact, voorlopend | 0 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product