Siemens Contactor relay 62e en50011 6 no+2nc screw terminals DC - 3TH42620BM4
Artikelnummer: 20884617 | Fabrikantnummer: 3TH42620BM4 | EAN: 4011209048508
Omschrijving
Siemens hulprelais, 6 hulpcontacten als maakcon, 2 hulpcontacten als verbree, aansluitwijze hulpstroomcircuit schroefaansluiting, type stuurspanning DC, nom. stuurspanning bij DC 220V, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz -99999V, nom. stuurspanning bij AC 60 Hz -99999V, nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V 6A
Het productnummer van de fabrikant is 3TH42620BM4. Het EAN nummer is 4011209048508. Het interne artikelnummer is 20884617.
Aanvullende informatie
contactor relay, 62E, EN 50011, 6 NO + 2 NC, screw terminal DC operation 220 V DC Auxiliary contactor 3TH4 for switching the control signals in the control circuit. The SIRIUS 3TH4 contactor relays have standard-compliant terminal designations and a reliab
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Hulprelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Interface | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 6 A |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | DC |
| Montagewijze | Schroef |
| Met LED indicatie | Nee |
| Hoogte | 78 mm |
| Handbediening | Nee |
| Diepte | 135 mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 6 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact, vertraagd schakelend | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact, voorlopend | 0 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Contactor relay 62e en50011 6 no+2nc screw terminals DC
Artikelnummer: 20884617
Fabrikantnummer: 3TH42620BM4