Siemens Contactor relay 80e en 50 011 - 3TH42800AL2
Artikelnummer: 20452121 | Fabrikantnummer: 3TH42800AL2 | EAN: 4011209048775
Omschrijving
Contactor relay 80E, 8 NO, AC op. 230 V AC
Het productnummer van de fabrikant is 3TH42800AL2. Het EAN nummer is 4011209048775. Het interne artikelnummer is 20452121.
Aanvullende informatie
contactor relay, 80E, EN 50011, 8 NO, screw terminal AC operation 230 V AC 50/60 Hz Auxiliary contactor 3TH4 for switching the control signals in the control circuit. The SIRIUS 3TH4 contactor relays have standard-compliant terminal designations and a reli
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Hulprelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Interface | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 6 A |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Montagewijze | Schroef |
| Type stuurspanning | AC |
| Met LED indicatie | Nee |
| Hoogte | 78 mm |
| Diepte | 102 mm |
| Handbediening | Nee |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 8 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact, vertraagd schakelend | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact, voorlopend | 0 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product