Siemens En 50 011 en 50 011 - 3TH43910AP0
Artikelnummer: 20452136 | Fabrikantnummer: 3TH43910AP0 | EAN: 4011209049727
Omschrijving
Siemens 3TH4 hulprelais, (bxdxh) 55x102x78mm, 9 hulpcontacten als maakcon, 1 hulpcontacten als verbree, aansluitwijze hulpstroomcircuit schroefaansluiting, type stuurspanning AC, DIN-rail/schroef, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 230V, nom. stuurspanning bij AC 60 Hz 277V, nom. bedrijfsstroom Ie,
Het productnummer van de fabrikant is 3TH43910AP0. Het EAN nummer is 4011209049727. Het interne artikelnummer is 20452136.
Aanvullende informatie
contactor relay, 91E, EN 50011, 9 NO + 1 NC, screw terminal, AC operation, 230 V AC 50 Hz, 277 V 60 Hz Auxiliary contactor 3TH4 for switching the control signals in the control circuit. The SIRIUS 3TH4 contactor relays have standard-compliant terminal desi
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Hulprelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 55 mm |
| Interface | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 6 A |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Montagewijze | Schroef |
| Type stuurspanning | AC |
| Met LED indicatie | Nee |
| Hoogte | 78 mm |
| Diepte | 102 mm |
| Handbediening | Nee |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 9 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact, vertraagd schakelend | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact, voorlopend | 0 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product