Siemens Et200pro voeding 400-480vac 24VDC/8a ip67 - 6ES71484PC000HA0
Artikelnummer: 12434101 | Fabrikantnummer: 6ES71484PC000HA0 | EAN: 4042948505809
Het productnummer van de fabrikant is 6ES71484PC000HA0. Het EAN nummer is 4042948505809. Het interne artikelnummer is 12434101.
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Breedte | 310 mm |
| Diepte | 90 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 135 mm |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Kortsluitvast | Ja |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Ja |
| Max. uitgangsstroom 1 | 8 A |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Vermogensafgifte | 192 W |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 8 A |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 24 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 400 - 400 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 480 - 480 V |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens Sitop DC ups module 24V/6a 24V DC/6.85a 24V DC/6a
Artikelnummer: 12767077
Fabrikantnummer: 6EP19312DC21
Siemens Sitop DC ups module 6a with usb interf.
Artikelnummer: 20421854
Fabrikantnummer: 6EP19312DC42
Siemens Sitop DC ups module 24V/6a with serial interface
Artikelnummer: 21032326
Fabrikantnummer: 6EP19312DC31
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 12434101
Fabrikantnummer: 6ES71484PC000HA0